Lupus Hastası Olduğunu Öğrenip Gözyaşlarına Boğulan Dilan Polat’ın Son Testleri Negatif Geldi!

Artık duymayan kalmamıştır, Dilan Polat geçtiğimiz günlerde de kara para aklama, vergi kaçırma, adam öldürmeye azmettirme iddialarıyla sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşmüştü. Kız kardeşinin de aşanan büyük kaosun ardından hastanelik olan

Lüks hayatlarıyla sürekli konuşulan ve bir nevi de göze batan Engin Polat ve Dilan Polat çifti, son günlerde tatsız konularla gündemde.

Mal varlıkları merak edilen çiftin adı, kara para aklama, vergi kaçırma, adam öldürmeye azmettirme, mekan kurşunlama ve dolandırıcılık suçlarıyla anılıyor.

Belki denk gelmişsinizdir, çifti büyük kaosa sürükleyen bu iddiaların ucu Dilan Polat’ın kız kardeşi Sıla Doğu’ya da dokundu geçtiğimiz günlerde.

Ve Dilan Polat’ın kıymetlisi Sıla Doğu’nun uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak suçuyla gözaltına alınması bardağı taşıran son nokta olmuştu.

Dilan Polat, bütün bu strese ve iftiralara katlanamadığını söylemişti ve hastanelik olmuştu. Bir gün sonra da tahlil sonuçlarını paylaşarak Lupus hastası olduğunu açıklamıştı 👇

Gözyaşları içinde kendisine ve sağlığına vakit ayıracağını söyleyen Dilan Polat, Lupus hastası olduğunu öğrenince epey sarsılmış ve sosyal medyanın gündemine bu sefer de hastalığıyla oturmuştu.

Geçtiğimiz saatlerde, ikinci bir test yaptırdığını ve sonuçları beklediğini duyuran Dilan Polat’tan güzel haber geldi.

Dilan Polat,”Çok şükür Allah’ım” diyerek sonuçlarının negatif çıktığını ve lupus hastası olmadığını söyledi 👇

Lupus hastalığını öğrendiği ilk gün eşi Engin Polat’ın hüngür hüngür ağladığını hiç unutamayacağını da ekleyen Dilan Polat, “Bir şey var eklemlerle ilgili ama Lupus değil” dedi.

Ardından, kendisine gelen mesajlar için teşekkür ederek “Sağlıktan önemli hiçbir şey yok! İnsan bedenine zarar veriyor!” dedi ve yine Engin’ini övdü. Gelmiş geçmiş olsun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x