Aziz Yıldırım: Sayın Erdoğan’a benden çok daha yakındır Ali Koç

Fenerbahçe’de hafta sonu gerçekleştirilecek başkanlık seçim çalışmaları kapsamında Enver Aysever’in YouTube kanalına konuk olan başkan adayı Aziz Yıldırım, listeler incelendiğin kimin kime daha yakın olduğu görülecektir diyen Yıldırım, “Sayın Erdoğan’a benden çok daha yakındır Ali Koç” ifadelerini kullandı.

Diğer aday Ali Koç ise yeni bir açıklama yaparak Aziz Yıldırım’a davetini yineledi.

Koç şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Aziz Yıldırım’ı şahsıma yönelttiği iddialarına ilişkin istediği bir TV kanalında yüz yüze konuşmaya muhtelif defalar davet etmiş ve bu adımı Fenerbahçe demokrasisi ve kongre üyelerimizin sağlıklı karar verebilmesi adına çok kıymetli bulduğumu ifade etmiştim.

Ne yazık ki bu çağrım sayın Aziz Yıldırım tarafından bugüne kadar olumlu karşılık bulmamıştır. Çağrımı gerçekleştirdiğim günden bu yana, seçim sürecine ilişkin açıklama ve akla hayale sığmayacak, hayal ürünü bile denemeyecek şekildeki garip iddialar camiamızı daha da fazla rahatsız edecek seviyelere ulaşmıştır.

Her iki başkan adayı olarak camiamıza olan sorumluluğumuz gereği sayın Aziz Yıldırım’ı bir kez daha gerçekleri yüz yüze konuşmak adına istediği TV Kanalında görüşmeye davet ediyorum.

Bir taraftan birlik ve beraberlik çağrıları yaparken, diğer yandan da camiamızı derinden ayrıştıracak söylemlerde bulunan Sayın Aziz Yıldırım’ın, mert ve yiğitçe çağrımı kabul etmesini bekliyorum.”

(SPOR SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x